صاحب امتیاز:

شرکت دانش بنيان توسعه زيرساخت هاي فناوري اطلاعات سيگما با 15 سال سابقه فعاليت در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات و دارنده رتبه 1 شوراي عالي انفورماتيک در حوزه توليد و پشتيباني نرم‌افزارهاي سفارش مشتری و رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در حوزه مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1397، سامانه MyCredit يا سام (سامانه اعتبار من) را جهت ارائه گزارشات و امتيازهاي رتبه بندي اعتباري افراد حقيقي و حقوقي بر اساس پايگاه داده شرکت مشاوره رتبه بندي اعتباري ايران با 35 ميليون رکورد، راه اندازي نموده است.
اين سامانه اطلاعات گزارشات و امتيازهاي رتبه‌بندي را از طريق کانال‌هاي مختلف مانند وب سايت، وب سرويس، اپليکيشن موبايل، پنل وبي و غيره به ذينفعان مختلف ارائه مي دهد.
باتوجه به اينکه امروزه رتبه بندي اعتباري يکي از ارکان ارائه تسهيلات مالی و غیرمالی به مشتریان حقیقی و حقوقی بنگاه هاي اقتصادي مي باشد سامانه MyCredit در اين خصوص کمک به سزايي خواهد نمود.

دریافت گزارش حقیقی و حقوقی:

به منظور دریافت گزاش اعتباری اشخاص حقیقی و حقوقی تنها کافیست به بخش های مورد نظر که لینک های آنها در صفحه اصلی سایت میباشدمراجعه نموده و با تکمیل نمودن اطلاعات که شامل کد ملی و شماره تماس فرد میباشد اقدام به  دریافت گزارش نموده. همچین لازم به ذکر است مبلغ دریافتی برای هر گزارش 8720 تومان میباشد که میتوان پس از مشاهده گزارش آنرا را در قالب فایل pdf دانلود نمود.
.
.
2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.