1397/11/8 دوشنبه

صاحب امتیاز:

شرکت دانش بنيان توسعه زيرساخت های فناوری اطلاعات سيگما با 16 سال سابقه فعاليت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دارنده رتبه 1 شورای عالي انفورماتيک در حوزه توليد و پشتيباني نرم‌افزارهای سفارش مشتری و رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در حوزه مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1397، سامانه MyCredit يا سام (سامانه اعتبار من) را جهت ارائه گزارشات و امتيازهای رتبه بندی اعتباری افراد حقيقی و حقوقی بر اساس پايگاه داده شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ايران با 40 ميليون رکورد، راه اندازی نموده است.
اين سامانه اطلاعات گزارشات و امتيازهای رتبه‌ بندی را از طريق کانال‌های مختلف مانند وب سايت، وب سرويس، اپليکيشن موبايل، پنل وبی و غيره به ذينفعان مختلف ارائه مي دهد.
باتوجه به اينکه امروزه رتبه بندی اعتباری يکي از ارکان ارائه تسهيلات مالی و غیرمالی به مشتریان حقیقی و حقوقی بنگاه های اقتصادی مي باشد سامانه MyCredit (اعتبار من) در اين خصوص کمک به سزايی خواهد نمود.

دریافت گزارش حقیقی و حقوقی:

به منظور دریافت گزاش اعتباری اشخاص حقیقی و حقوقی تنها کافیست به بخش های مورد نظر که لینک های آنها در صفحه اصلی سایت میباشد مراجعه نموده و با تکمیل نمودن اطلاعات که شامل کد ملی و شماره تماس فرد میباشد اقدام به دریافت گزارش نموده. همچین لازم به ذکر است مبلغ دریافتی برای هر گزارش شخص حقیقی 10000 تومان و برای اشخاص حقوقی مبلغ 13080 میباشد که میتوان پس از مشاهده گزارش آنرا را در قالب فایل pdf دانلود نمود.
.
1398/1/7 چهارشنبه
نماد اعتماد
2020© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه اعتباری من (سام) میباشد.