1399/9/30 یکشنبه
در صورتی که فروشگاه هستید یا کسب و کار دارید و برای مشتریان خود از سامانه مای کردیت اعتبارسنجی می کنید از ما پنل کسب و کار دریافت نمایید.
رسیدگی به مشکلات گزارش اعتبارسنجی و اعتباریتو
در صورتی که مشکلات زیر را در خصوص گزارش اعتبارسنجی و گزارش اعتباریتو دارید و نیاز به مشاوره در خصوص علت وجود این مشکلات و راهکار رفع این مشکلات هستید
  • ریسکم (ریسک اعتباری) بالاست
  • امتیازم (امتیاز اعتبارسنجی) پایینه
  • تو لیست سیاه بانک رفتم
  • وضعیتم قرمزه (رتبه اعتبارسنجی ام E یا قرمز است)
  • اعتباریم (امتیاز اعتبارسنجی) رو گفتند کمه
  • اعتباریمو (امتیاز اعتبارسنجی) چطور درست کنم
  • امتیاز اعتباریتو ام پایینه
با این شماره ها تماس بگیرید.
02188003916 , 02188003917 , 02188003918 📞
ساعت پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 17:30 پنجشنبه 8:00 الی 12:30
دریافت گزارش اعتبارسنجی و اعتباریتو
در صورتیکه نیاز به دریافت گزارش اعتبارسنجی و اعتباریتو خود دارید جهت دریافت گزارش ، با شماره تلفن های 02188003916 , 02188003917 , 02188003918 تماس بگیرید.
ساعت پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 17:30 پنجشنبه 8:00 الی 12:30
بانک مهربانی‌ها پیشتاز پرداخت وام اشتغال در استان مرکزی شد از اقدامات و فعالیت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای آسان‌سازی پرداخت وام به متقاضیان اشتغال قدردانی شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، در نشست رفع موانع پرداخت تسهیلات بانکی که با حضور فرماندار خنداب، مدیرکل دفتر هماهنگی سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری مرکزی، مدیران شعب بانک‌های منتخب استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری خنداب برگزار شد، از اقدامات و فعالیت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر شد.
«رضا احدی» فرماندار خنداب، در این جلسه با اشاره به اهمیت رفع موانع تولیدکنندگان و کارآفرینان، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نمونه یک بانک پویا و همسو با سیاست های دولت در جهت ایجاد اشتغال است.
وی افزود: از جمله اقدامات ارزشمند این بانک مشارکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و ساخت ۲ مدرسه در مناطق محروم شهرستان خنداب است.
احدی همچنین با قدردانی از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پرداخت وام اشتغال، اظهار داشت: بیشترین همکاری با متقاضیان وام‌های تکلیفی اشتغالزایی در بین بانک‌های استان از سوی این بانک صورت پذیرفته است.
«رضا وهام» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی نیز در این جلسه گفت: این بانک همسو با سیاست‌های دولت در تلاش است تا نقش خود را در زمینه ایجاد و توسعه اشتغال پایدار به خوبی ایفا کند.
وی با اشاره به هدفگذاری دولت برای ایجاد سالانه یک میلیون شغل، خاطرنشان ساخت: بیش از ۱۹درصد از تسهیلات اشتغالزایی تکلیفی شبکه بانکی استان مرکزی در سال گذشته توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.
وهام همچنین از افزایش ۱۶۹ درصدی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این بانک در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: در این سال، ۱۴۷۳ فقره تسهیلات تکلیفی اشتغالزایی به مبلغ ۱۸۰۸ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
در ادامه این نشست، سایر مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی مختلف، به طور ویژه از حمایت و پشتیبانی‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پرداخت به موقع و آسان وام قدردانی کردند.

منبع : بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
نسخه قابل چاپ
.
.
1398/1/7 چهارشنبه
2022© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مطالعات سرمایه گذاری ایرانیان  میباشد.