1399/9/30 یکشنبه
در صورتی که فروشگاه هستید یا کسب و کار دارید و برای مشتریان خود از سامانه مای کردیت اعتبارسنجی می کنید از ما پنل کسب و کار دریافت نمایید.
اطلاعیه مهم!
کاربر گرامی، سامانه اعتبارسنجی به صورت موقت در روز چهارشنبه مورخ 1401/10/14 از ساعت 18:34:44 تاروز یکشنبه مورخ 1401/11/16 ساعت 10:00:00به دلیل بروز مشکل در سامانه اعتبارسنجی مرکزی با مشکل ارائه گزارش مواجه شده است
در صورتی که بعد از پرداخت در فرایند دریافت گزارش با خطا مواجه شدید، به محض رفع مشکل برای شما کد هدیه به شماره همراه ثبت شده در سامانه ارسال می شود تا اقدام به دریافت گزارش نمایید.
همکاران ما در حال پیگیری رفع مشکل هستند.
در صورتی که هر سوالی دارید با این شماره تماس بگیرید.
021-88001185 - داخلی 143 📞
برگزاری سومین جلسه کمیته مضمون مدیریت بهینه منابع و تسهیلات سومین جلسه کمیته مضمون بهینه منابع و تسهیلات بانک ملی ایران با حضور عضو هیات مدیره، معاون برنامه ریزی و تحول بانک و دیگر مسئولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سومین جلسه کمیته مضمون مدیریت بهینه منابع و تسهیلات با حضور سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری بانک، مالک و ناظر مضمون مذکور، محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه‌ریزی و تحول، روسا و کارشناسان ادارات متولی پروژه‌ها برگزار شد.      

در این جلسه دستاوردهای کلیدی و ارزنده پروژه‌های استراتژیک «پایش و استانداردسازی طرح‌های توجیهی» و «تعیین تکلیف طرح‌های نیمه تمام تامین مالی شده توسط بانک» با تولیت اداره کل بررسی طرح‌ها و «بازبینی فرآیند و ضوابط پذیرش وثایق سهل‌الوصول مانند ارز و سهام و طلا» با تولیت اداره کل اعتبارات ارائه و مورد تایید کمیته قرار گرفت.   

شایان ذکر است؛ گزارش پیشرفت پروژه‌های استراتژیک «رتبه بندی داخلی مشتریان، ساز و کار و فرآیند اعتبارسنجی مطلوب در بانک، تدوین ساز و کار لازم جهت اعطای تسهیلات تکلیفی متناسب با عملکرد شبکه بانکی کشور» با تولیت اداره کل اعتبارات،  "تهیه و بروز رسانی پرتفوی اعتباری بانک" با تولیت اداره کل بررسی طرح‌ها، "بازنگری فرآیند نظارت بر اعطای تسهیلات" با تولیت اداره برنامه‌ریزی و نظارت اعتباری، "عملیاتی سازی و راه اندازی کارکردهای اصلی ALM" ، "محاسبه سود و زیان واقعی شعب، طراحی مدل پویا برای تعیین نرخ های مازاد منابع و مصارف واحدها و استقرار سامانه مربوطه" توسط اداره کل حسابداری مدیریت و بودجه ارائه شد و کارشناسان نظرات و راهکارهای خود را ارائه دادند.
 

منبع : بانک ملی
نسخه قابل چاپ
.
.
1398/1/7 چهارشنبه
نماد اعتماد
2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.